هیدروتن Hidroten

درباره برند

شرکت اسپانیایی هیدروتن (Hidroten) که یکی از اصلی‌ترین تامین‌‌کننده های اتصالات‌ UPVC در اروپاست، با استفاده از مواد اولیه آلمانی بهترین کیفیت و جدیدترین ابداعات را در این حوزه در کارنامه خود دارد. رستاپاد به عنوان نماینده رسمی و انحصاری هیدروتن هم با استفاده از محصولات گارانتی‌دار این مجموعه، بهترین کیفیت را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با رستاپاد در ارتباط باشید.

۰۲۶-۳۳۱۸۳

sales@rastapad.com

از ما مشاوره بگیرید

کافی است همین حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و در مورد تجهیزات مورد نیاز خود از ما مشاوره بگیرید.

چرا هیدروتن؟

  • محصوالت هیدروتن ساخت کشور اسپانیا بوده و تحت برترین و پیشرفته ترین تکنولوژی مدرن دنیا تولید می گردند.
  • محصوالت هیدروتن از مرغوب ترین مواد اولیه اروپایی تولید و به هیچ وجه از مواد بازیافتی در تولید آن استفاده نمی گردد. مواد اولیه پتروشیمی و مواد اولیه محصوالت هیدروتن عمدتا ساخت کشور آلمان می باشد ، که مزیت رقابتی چشمگیری را به هیدروتن اعطا می نماید.

۵ سال ضمانت کیفیت

  • محصوالت هیدروتن چه از لحاظ ساختاری و چه از لحاظ تکنولوژیک به برندی جهانی و توسعه یافته در بازارهای بین المللی مبدل گردیده که دارای تجربه موفق صادرات مستمر به اروپا ، آمریکا ، آسیا و آفریقا می باشد.
  • حضور مستمر هیدروتن در بازارهای بین المللی ، هیدروتن را در جایگاه برترین برندهای اروپایی قرار داده است.
  • هیدروتن تنها برند اتصاالت UPVC در ایران می باشد که 5 سال ضمانت کیفیت و 10 سال خدمات پس از فروش به کلیه خریداران ارائه می نماید

  • قیمت رقابتی و مقرون به صرفه هیدروتن در مقایسه با سایر برندهای اروپایی موجود در بازار با توجه به ویژگی های کیفی، انتخاب هیدروتن را به برند شماره 1 بازار ایران بدل خواهد کرد .
  • هیدروتن تنها برند اتصاالت UPVC در ایران می باشد که دارای نماینده انحصاری و رسمی می باشد. لذا محصولات هیدروتن صرفا از طریق تنها نماینده انحصاری خود در ایران و تحت رویه ها و سیاست های فروش بین المللی توزیع می گردند. وجود نماینده رسمی و انحصاری این محصول در بازار ایران از هرگونه چندگانه بودن قیمت، توزیع نامناسب ممانعت به عمل آورده و لذا کلیه محصوالت این برند جهانی در سراسر کشور با سهولت در دسترس خریداران، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان مربوطه خواهد بود.

از ما مشاوره بگیرید

کافی است همین حالا با کارشناسان ما تماس گرفته و در مورد تجهیزات مورد نیاز خود از ما مشاوره بگیرید.