معرفی

شرکت فن ­آوران رستاپاد در ادامه‌ی بیش از بیست سال فعالیت مدیران و متخصصان خود از سال 1377 در صنایع کشور، تأسیس شد و با موضوع “طراحی، ساخت و تأمین داخلی و خارجی  قطعات و تجهیزات صنایع” در اداره ثبت شرکت­ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.

این شرکت با هدف پاسخ­گویی به نیاز روزافزون صنعت کشور به ارائه راه حل­ های نوین و مطابق با استانداردهای جهانی، اقدام به هم ­آوری مجموعه ­ای از شرکت­های با توان فنی و مالی بالا در قالب کنسرسیوم و جذب متخصصان کارآمد و صاحب نظر در شرکت مهندسی فن­ آوران رستاپاد نموده و توانسته است نقش خود را در اجرای پروژه­ های صنعتی به نحو مطلوب و با کیفیت متمایز، ایفا نماید.

چشم انداز

چشم انداز چهار ساله ما مبنی بر پیشتازی در عرصه خدمات مهندسی، ساخت و اجرا در سراسر ایران و منطقه در حوزه صنایع معدنی، فولادی، نفت، گاز، پتروشیمی و شیشه سازی، مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و خلق فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری در عرضه خدمات و محصولات صنعتی در بازارهای داخلی و خارجی می‌باشد.

ماموریت

ما در گروه رستاپاد ماموریت خود را اتخاذ رویکردهاى مبتنى بر تحقیق و توسعه در جهت بومى سازى فن آورى هاى صنعتى، شایسته سالارى حول دانش، تجربه، مهارت و فرهنگ با هدف تعالى و بهره ورى سازمانى، توسعۀ مشارکت و ارتباطات داخلى و بین المللى در راستاى ارتقاء مزایاى رقابتى و تحقق همکارى هاى راهبردى می‌دانیم.

کارخانه فولاد

کاتالوگ

برای دانلود کاتالوگ شرکت رستاپاد کلیک نمایید:

نمودار سازمانی

برای دانلود چارت سازمانی شرکت رستاپاد کلیک نمایید:

هیئت مدیره

مهدی کلبی خانی

مهدی کلبی خانی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره
اشکان دریانی

اشکان دریانی

رئیس هیئت مدیره

ثمره مصطفوی

عضو هیئت مدیره