معرفی

شرکت فن ­آوران رستاپاد در ادامه بیش از بیست سال فعالیت مدیران و متخصصان خود از سال ۱۳۷۷ در صنایع کشور، تأسیس شد و با موضوع “طراحی، ساخت و تأمین داخلی و خارجی  قطعات و تجهیزات صنایع” در اداره ثبت شرکت­ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.

این شرکت با هدف پاسخ­گویی به نیاز روزافزون صنعت کشور به ارائه راه حل­ های نوین و مطابق با استانداردهای جهانی، اقدام به هم ­آوری مجموعه ­ای از شرکت­های با توان فنی و مالی بالا در قالب کنسرسیوم و جذب متخصصان کارآمد و صاحب نظر در شرکت مهندسی فن­ آوران رستاپاد نموده و توانسته است نقش خود را در اجرای پروژه­ های صنعتی به نحو مطلوب و با کیفیت متمایز، ایفا نماید.

فن آوران رستاپاد

چشم انداز

دیدگاه بلندمدت این مجموعه مبتنی بر مشاوره، مهندسی، ساخت، تولید، عرضه و پشتیبانی، همچنین ارائه خدمات تحقیقاتی و مطالعاتی برای استفاده بهینه از ظرفیت­های موجود در صنایع کشور در چهارچوب استاندارهای جهانی است. نگرش راهبردی موسسان این شرکت متمرکز بر ارائه روش­های مبتکرانه، تجربه محور و فن آورانه در اجرای پروژه­های صنعتی می­باشد و امید است با تکیه بر نیروهای باتجربه و نتیجه­ گرا، به عنوان یک مجموعه معتبر در ارائه خدمات متنوع و ارزشمند به صنایع کشور شناخته شود.

افراد کلیدی مجموعه رستاپاد

اشکان دریانی

اشکان دریانی

رئیس هیأت مدیره، معاون فنی و مهندسی

کارشناس ارشد مهندسی مکانیک

مهدی کلبی خانی

مهدی کلبی خانی

عضو هیأت مدیره و مدیرعامل، مدیر بازرگانی

کارشناس مدیریت صنعتی

ثمره مصطفوی

ثمره مصطفوی

عضو هیأت مدیره، مدیر تحقیق و توسعه

کارشناس ارشد مهندسی برق کنترل

شاهرخ رنجبر

شاهرخ رنجبر

مدیر مهندسی برق و اتوماسیون

کارشناس مهندسی برق

نمودار سازمانی

نمودار سازمانی شرکت رستاپاد

گواهی‌نامه‌ها

گواهی‌نامه‌های ISO

گواهی‌نامه‌های آموزش

سپاسنامه خانه مدیران

گواهی‌های حسن انجام کار

گواهی‌نامه‌ صلاحیت پیمانکاری

جواز تأسیس