معرفی

شرکت فن ­آوران رستاپاد در ادامه بیش از بیست سال فعالیت مدیران و متخصصان خود از سال ۱۳۷۷ در صنایع کشور، تأسیس شد و با موضوع “طراحی، ساخت و تأمین داخلی و خارجی  قطعات و تجهیزات صنایع” در اداره ثبت شرکت­ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.

این شرکت با هدف پاسخ­گویی به نیاز روزافزون صنعت کشور به ارائه راه حل­ های نوین و مطابق با استانداردهای جهانی، اقدام به هم ­آوری مجموعه ­ای از شرکت­های با توان فنی و مالی بالا در قالب کنسرسیوم و جذب متخصصان کارآمد و صاحب نظر در شرکت مهندسی فن­ آوران رستاپاد نموده و توانسته است نقش خود را در اجرای پروژه­ های صنعتی به نحو مطلوب و با کیفیت متمایز، ایفا نماید.

چشم انداز

متریال هندلینگ

چشم انداز چهار ساله ما مبنی بر پیشتازی در عرصه خدمات مهندسی، ساخت و اجرا در سراسر ایران و منطقه در حوزه صنایع معدنی، فولادی، نفت، گاز، پتروشیمی و شیشه سازی، مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و خلق فرصت‌های تجاری و سرمایه گذاری در عرضه خدمات و محصولات صنعتی در بازارهای داخلی و خارجی می‌باشد.

ماموریت

کارخانه فولاد

ما در شرکت مهندسی فن‌آوران رستاپاد ماموریت خود را اتخاذ رویکردهاى مبتنى بر تحقیق و توسعه در جهت بومى سازى فن آورى هاى صنعتى، شایسته سالارى حول دانش، تجربه، مهارت و فرهنگ با هدف تعالى و بهره ورى سازمانى، توسعۀ مشارکت و ارتباطات داخلى و بین المللى در راستاى ارتقاء مزایاى رقابتى و تحقق همکارى هاى راهبردى می‌دانیم.

افراد کلیدی مجموعه رستاپاد

اشکان دریانی

اشکان دریانی

رئیس هیأت مدیره، معاون فنی و مهندسی

کارشناس ارشد مهندسی مکانیک

مهدی کلبی خانی

مهدی کلبی خانی

عضو هیأت مدیره و مدیرعامل، مدیر بازرگانی

کارشناس مدیریت صنعتی

ثمره مصطفوی

ثمره مصطفوی

عضو هیأت مدیره، مدیر تحقیق و توسعه

کارشناس ارشد مهندسی برق کنترل

شاهرخ رنجبر

شاهرخ رنجبر

مدیر مهندسی برق و اتوماسیون

کارشناس مهندسی برق

نمودار سازمانی

نمودار سازمانی شرکت مهندسی فن‌آوران رستاپاد

گواهی‌نامه‌ها

گواهی‌نامه‌های ISO

گواهی‌نامه‌های آموزش

سپاسنامه خانه مدیران

گواهی‌های حسن انجام کار

گواهی‌نامه‌ صلاحیت پیمانکاری

گواهی‌نامه‌ صلاحیت ایمنی

عضویت در انجمن‌ها

جواز تأسیس