کلبی خانی: هدف از برگزاری این همایش ملی ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری در زنجیره فولاد کشور است

مهدی کلبی خانی - مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت رستاپاد

مهدی کلبی خانی دبیر همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت فولاد در مراسم افتتاحیه این همایش گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم با برگزاری این همایش به اهداف و برنامه‌ریزی‌های صنعت فولاد کشور نزدیک شده و با ایجاد انگیزه، سرمایه‌گذاری در این صنعت را افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی فن‌آوران رستاپاد در ادامه تاکید کرد: تامین مواد اولیه مورد نیاز در زنجیره فولاد و بررسی فرصت‌های اجرایی آن در حوزه فولاد سازی نیز از جمله نکات مهمی است که بایستی بدان پرداخته شود.

سخنرانی مهدی کلبی خانی در همایش فرصت‌های سرمایه گذاری در صنعت فولاد

وی در ادامه سخنان خود گفت: هر گونه سرمایه‌گذاری در صنایع مختلف کشور نیازمند حمایت و انگیزه‌های لازم است و امیدواریم با حمایت دولت و مجلس بتوانیم سرمایه‌گذاری‌های خود را در صنعت فولاد کشور بیش از پیش تقویت کنیم.

کلبی­ خانی همچنین اظهار کرد: در ­این همایش درمورد ظرفیت­‌ها و مشکلاتی که در زنجیر­ه فولاد وجود دارد با کارشناسان ومتخصصان این صنعت بحث و گفتگو خواهیم کرد. یکی از مهم‌ترین بخش‌ها که به بررسی آن در این همایش می‌پردازیم، چالش‌ها ونیازها و نقش تکنولوژی‌های کارآمد در چگونگی بهبود کیفیت در تولید فولاد است.

سخنرانی مهدی کلبی خانی در همایش فرصت‌های سرمایه گذاری در صنعت فولاد

دبیر همایش فرصت‌های سرمایه گذاری در صنعت فولاد در آخر گفت: نمایندگان 3 شرکت خارجی اشتیبل آلمان، سیبان اسپانیا و OTSK چین در این همایش آخرین دستاوردهای تجهیزات تولید کنندگان صنعت فولاد را درجهان اراِئه داده­‌اند.

این رویداد در روز یکم اسفند 1400 در هتل المپیک تهران با حضور جمعی از کارشناسان، مدیران و فعالان زنجیره فولاد کشور و با میزبانی شرکت مهندسی فن‌آوران رستاپاد برگزار شد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به این مطلب
guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها